روش استفاده صحیح از قایق بخار

روش استفاده صحیح از قایق بخار

1461827116343 - Copy

با سلام

ازآنجایی که محصول فوق سه بار در طی فرایند تولید تست ادواری میگردد و با اطمینان از سالم بودن و کارکرد بهینه روانه بازار می گردد..

لذا مطالبی جهت استفاده بهتر از محصول توصیه می گردد.

این محصول  مرغوب ترین و زیباترین قایق بخاری هست که تاکنون روانه بازار گردیده است.

و در حال حاضر یک محصول بی رقیب از نظر کیفیت /زیبایی /و قیمت  در بازار اسباب بازی میباشد.

زیرا در ساخت آن از بهترین و مرغوب ترین مواد اولبه موجود استفاده گردیده است.

در محصولات قبلی و مشابه جهت آب بندی ، لحیم و سرب بکار رفته که یک ماده سمی است و برای انسان زیان آور است، همچنین لحیم در دمای بالا ذوب شده و عملا قایق دیگر قابل استفاده نمیباشد.

اما در محصول تولیدی ما این ماده سمی حذف و جهت آب بندی روش پرس کردن بکار رقته است تا عمر این محصول را چند برابر محصولات  مشابه  نماید.

همچنین در رنگ آمیزی آن از رنگ کوره ای استفاده شده تا حرارت و دمای سوخت مصرفی آسیب کمتری به زیبایی ظاهری قایق وارد نماید.

۱-بهترین سوخت برای قایق بخار، قرص الکل جامد و نفت سفید میباشد.

اما از آنجایی که این دو سوخت به ندرت در دسترس عموم قرار دارد/

به همین دلیل قاشقک سوخت قایق ،باسوخت های جایگزین امروزی مانند ژل آتشگیر که در حال حاضر  در اکثر مغازه های مناطق شهری یافت میشود طراحی وجایگزین گردیده است.

۲-در جعبه محصول یک بسته ژل آتشزا ویکعددسرنگ جهت تزریق آب  به دیگ بخار  پیش بینی شده است تا مشتریان محترم در آغاز استفاده راحت تر بتوانند آنرا  راه اندازی کنند.

روش راه اندازی قایق بخار

۱- ابتدا قاشقک سوخت را از داخل قایق بیرون بیاورید.

۲-قایق را در حالت عادی گذاشته و سرنگ همراه قایق را تا نصفه پر از آ ب نموده و از یکی از لوله های اگزوز عقب قایق به داخل دیگ بخار تزریق کنید،.دانلود

۳- بعد از پر کردن مخزن آب ،نوبت سوختگیری قایق است، مقداری از ژل همراه قایق را داخل بشقابک سوخت بریزید،تا سطح بشقابک پر از ژل گردد. سعی کنید مقدار سوخت از سطح قاشقک بیشتر نگردد،چون حرارت در زیر دیگ بخار افزایش می یابد و احتمال صدمه دیدن دیگ بخار را افزایش می هد و همچنین رنگ قایق نیز احتمالا صدمه ببیند.

۴- حالا  ژل داخل قاشقک را بوسیله فندک و یا کبریت شعله ور کرده و قاشقک را در محل استقرار خودش گذاشته و قایق را بر روی آب میگذاریم.

۵- حدودا ۵ثانیه طول میکشد تا حرارت ژل ، آب تزریق شده را به نقطه جوش رسانده و بخار تولید شده از لوله های اگزوز بیرون بزند و نیروی محرکه قایق  را تولید کند.

حالا خود و کودکان دلبند شما از حرکت و صدای پوپ پوپ موتور که توسط مکانیزم خاصی تولید میشود،لذت ببرید.

همیشه شاد باشید.

مدیریت فروشگاه اینترنتی (آلور تجارت)